6th European HipHop Studies Network meeting - Brno!

Ve dnech 8. - 9. září proběhne setkání evropských vědců, výzkumníků, umělců a příznivců hip hopu

3. 9. 2023

Bez popisku
Bez popisku

Již 6. setkání mezinárodní sítě "hiphopologů" s podtitulem Beyond the West and the Rest: HipHop in Scholarship and Society se letos uskuteční v Brně. Vědecký program proběhne v pátek a v sobotu v budově B2 (Arna Nováka 1). V průběhu dvou dnů si budete moci poslechnout přes 15 příspěvků v anglickém a francouzském jazyce. Témata jsou velmi rozmanitá a dotýkají se mnoha vědních oborů. Níže naleznete podrobný program.

Jedná se o unikátní příležitost dozvědět se něco více o městské kultuře a dalších tématech s ní spojených v rozličných evropských i mimoevropských zemích. Pokud nemůžete přijít osobně, je možné se připojit přes MS Teams, kde bude celá událost streamovaná.

Bohemisty a sociolingvisty může dále zaujmout  i páteční Den slangu a neologie, ke kterému naleznete více informací v odkazu.

Popularizační a hudební program nebude chybět. Na sobotní afterparty pod Petrovem (klub Na Dráze) se můžete těšit na brněnský a jihomoravský rap a deejaying. Pozvaní jsou všichni účastníci tohoto setkání i konference EDUC.

Těšíme se na vás!

OFICIÁLNÍ PROGRAM


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info