Prof. Judit Freixa (UPF) bude přednášet na MUNI

Na konci března se na FF MUNI můžeme těšit na 3 přednášky prof. Judit Freixa Aymerich z barcelonské UPF, které proběhnou ve francouzštině, španělštině a katalánštině.

15. 3. 2023

Rádi bychom vás pozvali na sérii přednášek prof. Judit Freixa Aymerich působící na barcelonské univerzitě Universitat Pompeu Fabra. Přednášky se uskuteční ve dnech 28., 30. a 31. března v budovách Filozofické fakulty B2 a G. Můžeme se těšit na tři jednotlivé semináře ve francouzském, španělském a taktéž katalánském jazyce, které se zaměří na tématiku neologismů, tedy jedno z hlavních výzkumných témat přednášející. Doufáme, že se na některé z přednášek potkáme!

PROGRAM:

Úterý 28. března v 10 hod. v B2.21: Le néologisme entre la néologicité et la dictionarisabilité (Français)

Čtvrtek 30. března ve 14 hod. v G32: Avances en el proceso neológico (Español)

Pátek 31. března ve 12 hod. v G22: El Garbell en la intersecció entre neologia i lexicografia (Català)

Judit Freixa Aymerich

UPF