Překladatelské stáže v Evropské komisi

uzávěrka přihlášek v pátek 15. března v 10:00

9. 3. 2024

Dovolujeme si Vás upozornit na další výběrové řízení na překladatelské stáže v Evropské komisi v období od října 2024 do února 2025. Přihlášky jsou přijímány do 10:00 hodin dne 15. března 2024. Stáže jsou určeny absolventům alespoň bakalářského stupně VŠ, kteří jsou schopní překládat do svého rodného jazyka (případně jazyka, který ovládají na stejné úrovni) ze dvou dalších úředních jazyků Evropské unie. Překladatelské stáže nejsou vyhrazeny pouze absolventům překladatelství – na stáž se mohou hlásit studenti všech oborů.

Stáž je bez věkového omezení a ani status studenta není podmínkou! Na stáž se tedy mohou hlásit zájemci v každém věku, splňují-li hlavní podmínky uvedené výše.

Podrobnosti o stážích a odkazy na další zdroje informací ve formě letáku naleznete zde či v odkazech níže:

Podcast Radio Lingvistika – epizoda o stážích

INSTAGRAM INSTA REEL INSTA REEL 2