Nenechte si ujít Dny otevřených dveří na ÚRJL

Už 17. a 18. ledna 2020 se otevřou dveře Filozofické fakulty pro všechny, co mají zájem o zdejší studium. Do akce Dny otevřených dveří se zapojil také Ústav románských jazyků a literatur.

15. 1. 2020 Eva Lalkovičová

Zájemce a zájemkyně se na průběh studia, jeho specifika i možnosti uplatnění po jeho skončení mohou zeptat přímo zástupců jednotlivých programů, a to v pátek i v sobotu v časech 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45. Podrobnější informace o časech a místech setkání najdete tady.

Dny otevřených dveří mají blíže představit Filozofickou fakultu a možnosti studia na ní všem, co mají zájem o zde nabízené obory. Kromě návštěv jednotlivých ústavů a kateder nabídne fakulta informace o přijímacím řízení, možnostech zahraničních pobytů a stáží či možnostech studia cizích jazyků. Připraveny jsou i besedy s inspirativními lidmi, kteří studium na FF MU absolvovali, či představení Ústřední knihovny FF MU nebo služeb Kariérního centra MU.

Celý program akce Dny otevřených dveří najdete zde.