Erasmus + 2020/2021 pro bakalářské, magisterské i doktorské studium

Již od 10. února si také studenti romanistiky na FFMU mohou podat přihlášku na studijní pobyt Erasmus + pro akademický rok 2020/21. Nepropásněte datum 3. března, kdy sběr přihlášek končí! Vyhodnocení podaných přihlášek pak bude v kompetenci koordinátorů jednotlivých sekcí ÚRJL (francouzské, španělské, italské, portugalské a katalánské).

31. 1. 2020 Hana Fasurová

Foto: redcharlie, unsplash.com.

Sevilla, Miláno, Paříž, Barcelona, Coimbra a další. Partnerské univerzity Ústavu románských jazyků a literatur nabízí našim studentům možnost pobytu v rámci programu Erasmus +. Stačí vyplnit přihlášku zde. Kromě vyplnění elektronické přihlášky je třeba připojit motivační dopis v jazyce vašeho studijního oboru a zdůvodnit v něm výběr čtyř univerzit z přihlášky, kterým dáváte pro svůj studijní pobyt přednost. Další informace o pobytu naleznete na tomto odkazu.