El Colegio de México - International Summer Program 2019

4. 12. 2018

El Colegio de México nabízí studentům účast na mezinárodním letním programu, který je vhodný především pro studenty společenských a humanitních oborů. Přijati mohou být také studenti posledního ročníku střední školy.

Program je sestaven z různých oborů studia a výzkumu (historie, lingvistika, politika, ekonomika, životní prostředí a změna klimatu, populace a urbanizace).

Vyučovacím jazykem je angličtina, součástí programu jsou také kurzy španělštiny a poznávací výlety do okolí Mexico City.

El Colegio de México je výzkumný a vzdělávací institut na špičkové úrovni, který se zabývá oblastí společenských a humanitních věd. Od svého založení v roce 1940 získal četná ocenění, bližší informace naleznete zde.