OTEVŘEN ONLINE KURZ AKADEMICKÉ PORTUGALŠTINY

Chystáte se na Erasmus v Portugalsku? Nyní máte jedinečnou příležitost se zúčastnit přípravného jazykového kurzu MOOC PORTUGUÊS ACADÉMICO.

29. 10. 2023

Jde o 6týdenní Massive open online course, jehož cílem je naučit studenty používat jazyk v univerzitním prostředí, a to na základě audiovizuálních materiálů, které byly natočeny a pořízeny na Univerzitě v Portu a částečně také na MUNI. Materiály jsou doplněny o různé kvízy, interaktivní cvičení, prezentace, texty, apod.

INSTRUKCE KE KURZU:
Zápis: PROBÍHÁ
začátek kurzu: 30.10. 2023
ukončení kurzu: 12.12. 2023
cena: ZDARMA

JAK NA TO?

krok 1: klikněte zde
krok 2: klikněte na „Third edition“ (jediná verze, která není archivovaná)
krok 3: níže uvidíte úvodní video, které doporučujeme zhlédnout, a oznámení v červeném rámečku: COMING SOON. Enroll NOW.
krok 4: klikněte na coming soon. Enroll now.
krok 5: vytvořte si účet a zkontrolujte, zda jste v kurzu zapsáni.

V případě problémů se obraťte na koordinátorku MUNI týmu projektu LMOOC4slav Ivu Svobodovou (9255@MAIL.MUNI.CZ)