Kurz Akademická portugalština je již zveřejněn

7. 7. 2023

Kurz MOOC – AKADEMICKÁ PORTUGALŠTINA, který byl vytvořen v rámci projektu "Romance languages for University Slave-speaking students", se dočkal svého zveřejnění. Kurz je zdarma a zájemci se do něj mohou přihlásit na platformě EduOpen

Cílem kurzu je připravit studenty na celou řadu situací spjatých s portugalským univerzitním prostředím, jako jsou konzultace, přednášky, testy, příprava prezentací, akademické psaní (včetně návodu na to, jak správně citovat a strukturovat text), porozumění textu, apod., a to prostřednictvím zábavných gramatických, lexikálních a fonetických cvičení, kvízů, audiovizuálních materiálů a jiných didaktických nástrojů.

MOOC již brzy doplní další odborné materiály - OERs.

Zveme všechny zájemce!

eduopen